Yhteystiedot

Tom Gordin
Event Director
tom.gordin@helsinkihorseshow.fi

Anna-Maija Bernard
Marketing & Event Manager  
anna-maija.bernard@helsinkihorseshow.fi

Gunilla Söderholm
Horse Expo® & Partner Coordinator 
lystra@lystra.fi

Petra Sorsa
Event Coordinator
petra.sorsa@helsinkihorseshow.fi

Salli Saarela 
Tickets
liput@helsinkihorseshow.fi

Katja Ståhl
Communications
katja@helsinkihorseshow.fi

Kati Hurme-Leikkonen
Press Officer tapahtuman aikana
kati.hurme@helsinkihorseshow.fi

Sari Myllyniemi
FEI / Longines Coordinator
sari.myllyniemi@starsquad.fi

Minttu Kuusisto
Show Secretary
minttu.kuusisto@ratsastus.fi

Amateur Tour
amateurtour@helsinkihorseshow.fi


Helsinki international horse show

office@helsinkihorseshow.fi

Radiokatu 20
00240 Helsinki

Puh. 09 5842 2106